środa, 8 kwietnia 2015

,

Original Marines

Idzie wiosna. Idzie bardzo powoli, ale jednak. Mijamy ją codziennie na spacerze, cieszy się do nas kwitnącymi kwiatkami i pąkami na drzewach. I właśnie podczas ostatniego spaceru, kiedy to słońce niemrawo przebiło się przez chmury olśniło mnie, że moja córka nie ma ubrań na wiosnę! Co gorsze - nie ma kurteczki! Lada dzień zrobi się ciepło, a Zosia będzie się gotować w zimowym kombinezonie. O ile spodenki czy bluzeczki mogę uszyć o tyle z kurtką będzie problem. Trzeba, więc kupić.

Z racji tego, że na latanie po sklepach szkoda mi czasu zaczęłam poszukiwania w sieci. Szybko znalazłam piękną kurteczkę, bluzę i spodenki i jeszcze kilka innych ciuszków na wiosenne wypady.
Wszystko w nowym sklepie internetowym Original Marines. Przyjrzałam mu się bliżej. To włoska marka, która wchodzi na Polski rynek. Uruchomiła sklep Internetowy w Polsce oraz w ponad 45 krajach. Misją firmy jest m.in. zapewnianie doskonałego stosunku jakości do ceny. 

Sklep, podobnie jak inne sklepy internetowe, oferuje 15% rabatu za zapisanie się do newsletter’a. Dodatkowo, przy zakupie za min. 40 Euro nie zapłacimy za przesyłkę, a zakupy zamówione do 12 kwietnia możemy zwrócić za free.


Brzmi obiecująco, więc może skusze się na kurteczkę, tym bardziej, że jest dwustronna - jak się mamusi znudzi jedna strona to wywinie kurteczkę na drugą i ma nową. Uwielbiam takie bajery.


Zakupowy szał czas zacząć!
Podziel się:

0 komentarze:

Prześlij komentarz