piątek, 14 listopada 2014

Pasiaste pudełko pełne skarbów

Dziś dla odmiany pochwalę się rzeczą, którą wykleiłam a nie uszyłam J W przerwie między praniem i prasowaniem dziecięcych ciuszków, kompletowaniem wyprawki oraz studiowaniem instrukcji obsługi dziecka, znalazłam czas na uporządkowanie swojej biżuterii. Przy okazji doszłam do wniosku, że jestem dość dobrze zaopatrzona w biżuterię ze „szlachetnego plastiku”J Mój dotychczasowy kuferek na biżuterię dostosowany był do szlachetniejszej biżuterii znacznie mniejszych rozmiarów i nie mieścił wszystkiego. Pozbyłam się go, bo zaczął się rozklejać, wiec musiałam zaopatrzyć się w coś nowego, przy okazji większego.
Znalazłam pudełko po butach mojego męża, które miało odpowiednią pojemność. Wystarczyło go ozdobić, aby nie straszyło na półce. Mogłam to zrobić tylko za pomocą materiału - przecież wszystko w moim świecie kręci się wokół tkanin. Znalazłam wolny kawałek dość grubej tkaniny, którą dawno temu kupiłam w IKEA i gotową kokardkę z torebki upominkowej perfumerii Douglas J Biało-czarne paski i turkusowa kokarda fajnie zagrały mi razem.


Samo wykonanie było już proste. Ponieważ pudełko ma uchylne wieko okleiłam je paskiem materiału dookoła zaczynając od pokrywki. Niestety pasek materiału, jakim dysponowałam był za wąski, więc boki musiałam dosztukować J Na szczęście doklejone kawałki gubią się we wzorze pasków i w końcowym efekcie nie wygląda to źle. Jedyny mankament to środek, zabrakło mi już materiału i chęci do jego oklejenia, bo przecież w środku nie widać JMyślę, że nie będzie to jedyne materiałowe pudełko w mojej kolekcji.
Podziel się:

2 komentarze:

 1. Łatwe wykonanie a jakie efektowne :D
  Zapraszam również do mnie :) testacja.blogspot.com
  oraz: http://beautifulnailszozolka.blogspot.com

  PS> Kochana możesz dodać widget "obserwatorzy" ? ponieważ chętnie bym tu wpadała, ale niestety nie widzę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za podpowiedź - widget dodany:) U Ciebie też całkiem przyjemnie i bliskie mi tematy:)

   Usuń